Wirusowe zapalenie migdałków i zapalenie osierdzia

Witam serdecznie, od kilku miesięcy borykam się z wirusowym zapaleniem migdałków (ropa) oraz zapaleniem osierdzia prawdopodobnie spowodowanym wirusem. Od wczoraj mam straszny świąd uszu i migdałków oraz wychodzą białe czopy z kieszonek migdałków. Co robić. Proszę o pomoc!

ROPA to nie wirus!!!!!!!! Ropa to bakterie.Zapalenie osierdzia to też nie wirus!!! Dla czego nie usunęłaś migdałków podniebiennych w porę jak Ci radzono?????? Nabawiłaś się przez to choroby reumatycznej. Lecz się intensywnie i usuń migdałki. Ale ten zabieg nie wróci tego co już poszło na serce i stawy.. Podziękuj dotychczasowym doradcom, to oni zgotowali Ci ten los.