Wirusówka w 17. tygodniu ciąży

Jestem w 17 tc. Wykonałam morfologię krwi. Ponad tydzien temu zachorowałam, lekarz, stwierdził wirusówke. Choroba praktycznie przeszła. W tym samym czasie poczułam rane na dziąśle w okolicach ósemki i powiększone bolące wezły z tej strony. Aktualnie jest lepiej. Wyniki morfologii mnie niepokoją.Oprócz wyników, które wskazują na anemie, mam za mało limfocytów tj. 13,9 %, ilościowo ok, a za dużo neutrocytów- 78,6% i 7,66 tys/ul. O czym mogą swiadczyc takie wyniki?

Piotr Pilarski

Witam,

takie odchylenia są typowe dla ciąży. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.