Podwyższone wyniki WBC, PDW, MPV i P-LCR w 17. tygodniu ciąży

Witam,Jestem w 17 tyg ciąży. Wykonałam morfologię krwi i dziś odebrałam wyniki. Mam podwyższone WBC(11,92), PDW(21,5), MPV(13,9) oraz P-LCR(55,2). Co może być tego przyczyną?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić tylko wybrane parametry. Interpretacja morfologii to bowiem ocena nie tylko wybranych parametrów ale także wielu zależności. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.