Brązowe plamienia po usunięciu nadżerki

Witam! W kwietniu miałam usuwaną nadżerkę i od tego czasu po stosunku pojawiają się ślady krwi, a potem przez ok. 2-3 dni brązowe, nieobfite plamienia. Mam zaplanowaną wizytę u ginekologa dopiero na 19 września i zastanawiam się czy nie wybrać się wcześniej? Czy te plamienia mogą mieć związek z usunięciem nadżerki?

Witam serdecznie!

Opisywane dolegliwości mają charakter plamień kontaktowych, które zwykle są objawem nadżerki. Ze względu na niedawno przebyty zabieg można wnioskować, iż nadżerka nie wygoiła się całkowicie. W obecnej sytuacji wskazana byłaby wizyta u ginekologa. Niestety bez badania ginekologicznego niemożliwe jest pewne ustalenia przyczyny nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych. Z tego też względy, jeśli miałaby Pani taką możliwość, warto byłoby przełożyć wizytę na wcześniejszy termin.

Pozdrawiam