Wkładka domaciczna a starania o dziecko

Mam 28 lat.4 lata mialam wkladke do maciczna.Od roku staram sie z partnerem o dzidzie dodam ze juz dwie córki mamy.Mam nieregularne miesiaczki co 27,31.41i 51 dni.Niepokoi mnie tylko ze od 4 dni mam straszne skurcze w podbrzuszu w pierwszy dzien mdlosci oraz rozwolnienie a od dwóch dni zaparcia.Nie bola mnie piersi a sluz mam w normie.No i dodam ze ostatnia miesiaczke dostalam 7 marca i nadal czekam a bul jest nie znosny.Dodam ze nigdy tak nie mialam.Do lekarza jestem umowiona na czwartek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi. Jeżeli ból jest ostry, nie ustępujący to koniecznie proszę udać się do lekarza lub na izbę przyjęć szpitala, nie czekając na wizytę do czwartku.