Włosy na nogach i rękach oraz nadmierne owłosienia na ciele

Mam włosy na nogach (stopach i trzech palcach), rękach (dłoniach), linie na brzuchu są ciemne, czarne i krótsze włoski wokół brzucha które są takie jasno brazowe, między piersiami i na nich taki meszek ale jasno brązowe na sutkach czarne i dłuższe, geste brwi prawie monobrew i ciemniejsze włoski w kącikach ust i jasno brązowe nad wargą. Cała moja rodzina jest owlosiona mama i siostra tak samo ale troche mniej. Czy to problem genetyczny czy choroba? Nie mogę na siebie patrzeć wstydze sie Pomocy

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę się udać do endokrynologa bądź ginekologa, który może zlecić badania hormonalne. Jeśli gospodarka hormonalna jest uregulowana i taka Pani uroda polecam skorzystać z zabiegów laserowego usuwania owłosienia. Dobrze sprawdzają się tutaj lasery diodowe a seria zabiegów przynosi naprawdę zadowalające efekty.

Pozdrawiam serdecznie.