Włożenie penisa do pochwy 2 godziny po orgazmie a ryzyko zapłodnienia

cwiczylam przez ostatni miesiac bardzo dużo lecz przez ostatni tydzien troche sobie odpuscilam . ( przez poprzedni miesiac cwiczylam duzo przez co szybciej dostalam okres o jakies 9 dni ) tydzien temu chlopak raz mi wlozyl penisa nawet nie do konca , nawet nie wiem czy dokładnie wszedł do mojej pochwy. ale był 2 godziny po orgazmie . czy mogę być w ciazy? spoznia mi sie 2 dni okres i zaczynam sie denerwowac.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, proszę unikać ryzykownych sytuacji oraz pomyśleć o stosowaniu skutecznej antykoncepcji.