Wodna wydzielina po zamrożeniu nadżerki

Witam serdecznie. Mam następujące pytanie: w dniu 10 stycznia 2014 miałam wymrażaną nadżerkę. Przez prawie 2 tyg. z pochwy wypływała woda. Natomiast po 2 tyg. dostałam miesiączkę, po 23 dniach od poprzedniej miesiączki... dodam, że przeważnie miesiączkowałam regularnie, ostatnio jednak co 27, 26 dni, ale 23 dni, to już troszkę niepokojące... Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie jest to na tyle duże odstępstwo od normy aby powodować niepokój. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.