Wodnista biegunka a możliwe przyczyny

Dzień dobry, Piszę, bo mam problem z odbytem. Od dwóch dni ciągle biegam do toalety lecz nie dlatego że mam biegunkę, ale zamiast normalnego stolca wylatuje prawie, że woda. Tylko najpierw była brązowa, później zaczęła zmieniać kolor na żółty, potem zgniło żółty i teraz jest zgniła zieleń. Towarzyszą mi bule brzucha. Nie wiem, czy ma to jakikolwiek związek, ale byłam na imprezie, gdzie był alkochol i bardzo dużo jedzenia. Proszę o pomoc!!!

Lek. Tomasz Budlewski

być może jest to zatrucie pokarmowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Proszę pamiętać o odpowiednie nawodnienie aby zwłaszcza w obecną pogodę nie nabawić się odwodnienia.