Wodnisty stolec oraz śluz i nitki w kale u 2-miesięcznego dziecka

Witam moje dziecko ostatnio ma wodnieste kupki dzis w kupce znajdowal sie sluz i cos przypominajacego makaron nitki bardzo długie strasznie sie martwie mala ma 2 miesiace i jest karmiona piersia przestrzegam diety

Witam. Takie objawy mogą być wynikiem zakażenia pasożytniczego. Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry.