Problemy z wypróżnieniem stolca u miesięcznego dziecka

Od dwoch dni moja miesieczna coreczka nie moze zrobic kupki. Puszcza baczki ale kupki nie chce zrobic.Troche sie martwie bo bardzo boli ja brzuszek.Dodam ze karmie ja piersia a od dwoch dni daje tez mleko Bebilon dla niemowlat poniewaz w dzien corce nie wystarcza moj pokarm i jest wciaz glodna.Nie wiem co jest przyczyna zaparc.
Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobnie wprowadzenie mleka modyfikowanego jest przyczyna powyższych dolegliwości. Proponuje jednak udać się do pediatry z dzieckiem celem dokładnego badania. Powinna Pani spróbować częściej przystawiać dziecko do piersi aby zwiększyć ilość pokarmu w piersiach , by zrezygnować z podawania mleka modyfikowanego. Pozdrawiam