Oddawanie stolca przez 3-miesięczne dziecko

Witam. Chcialabym sie zapytac czy to normalne ze moja 3 miesieczna corcia robi kupkę raz na tydzień a raz po 9 dniach zrobiła dopiero. Dodam tylko że nie płacze, uśmiecha się gada sobie ma miękki brzuszek i do tego puszcza śmierdzące baczki z gory dziękuję i pozdrawiam. Zaniepokojona mama.

na piersi dzieci moga oddawac rzadziej kupki ale 9 dni to zbyt długo, prosze podac Dicoflor lub inna flore bakteryjna lacidobaby lub podobne, jeśli to nie pomoże to Debridat na poprawe motoryki jelit. Poza tym proszę robić z dzieckiem gimnastyke, rowerek, obroty, itp.