Oddawanie stolca raz na tydzień u 6-tygodniowego dziecka

mam 6 tygodniowe dziecko, i robi kupke raz na tydzień , przy 4,5 dniu widze ze się męczy co mam robic ?herbatka z kopru włoskiego nie pomaga, czy mogę podać mu jakiś lek z apteki? jeśli tak to jaki ??

można podać probiotyki Dicoflor, a jeśli jest na sztucznym mleku to jest Bebilon Komfort na zaparcia. Należy też wykonywać ćwiczenia z dzieckiem : gimnastykę nóżek"rowerek" , kulania, masaż brzuszka .