Płacz 5-tygodniowego dziecka podczas oddawania kału

witam moja 5 tyg.córka płacze przy robieniu kupki czesto musze jej pomagac lekarz kazal podawac syrop debridat i zrobic lewatywe czy to jest bezpieczne?i kiedy bedzie robiła sama kupki?karmie piersia

proszę podawać jej Dicoflor( flora bakteryjna) i spróbować przez kilka dni nie podawac wit. D po po niej czasami są zaparcia. W swojej diecie wykluczyć mleko itp. bo nietolerancja mleka tez może objawiać się zaparciami. Poza tym proszę wykonywać ćwiczenia nóżkami dziecka: rowerek, skręty na boki , itp.