Wodonercze po usunięciu nerki

jestem po usunięciu lewej nerki przyplątało sie wodonercze, po operacj po lewej stronie wyskoczyło mi wybzuszenie ja to nazywam jajo i jak stanę w pozycj pionowej to mi to odstaje i jestem troszke nie foremny. byłem z tym problemem u lekarza pierwszego kontaktu,stwierdził ze tak ma być i moje pytanie ,czy z tym moim jajem mozna coś zrobić

Aleksander Ropielewski

Wydaje mi sie, że opisany stan nie jest normalny i mogło dojść do powstania przepukliny, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem wykonujacym zabieg.