Wpływ herbaty Vitax na działanie tabletek antykoncepcyjnych

Czy herbata vitax żurawina i malina skład ( hibiskus, jabłko, liść jeżyny, aromaty, owoc dzikiej róży, owoc żurawiny (1%), kwas cytrynowy - regulator kwasowości, owoc maliny (0,3%) obniża działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Herbata Vitax nie obniża skuteczności tabletek antykoncepcyjnych. Nie ma powodów do niepokoju.