Wpływ leku Urofuraginum i witaminy C na pojawienie się miesiączki

Witam. Czy tabletki urofuraginum z witamina C moga miec wplyw na opoznienie okresu? W tamtym roku je bralam i mialam normalnie okres. Ostatnio bralam antybiotyk i tez w zaden sposob nie wplynal on na miesiaczke.

Witam! Wymienione preparaty nie mają wpływu na menstruację. Na opóźnianie się krwawienia mogą mieć jednak wpływ stany zapalne w związku z którymi stosowane są wymienione leki.