Wpływ przeziębienia na miesiączkę

mam cykle 28 dniowe . Dziś(23.02) powinno się rozpocząć krwawienie jednak ono zaczęło się w piątek i jest nie wielkie. czy może mieć wpływ na to przeziębienie i branie leków na przeziębienie ? Nie uprawiałam w tym miesiącu seksu jednak około dnia owulacji mój partner ocierał się o moją waginę jednak nie doszło do wytrysku ani nic . Czy mogę być w ciąży ?

Przeziębienie zawsze może wpływać na cykl. Każda z chorób ogólnym, a jeszcze bardziej z grupy "wyniszczających" wplywa na funkcję jajnika, modulując poziom estrogenów. To nie ciąża, jednak za jakiś czas zawsze warto zrobić test. Chyba, że planuje Pani wizytęu ginekologa, to on znajdzie cienkie endometrium i tez sprawa będzie wyjaśniona.

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Szymanowski

tak to może być niewielkie zab a nie ciążą