Wpływ przodopochylenia macicy na przebieg ciąży
Witam, proszę o informację, czy duże przodopochylenie macicy(obraz MR) wraz ze spłyceniem lordozy lędźwiowej z przepukliną 5mm, uciskającą worek oponowy, zmianami w odc.piersiowym typu modic 1 z licznymi osteofitami może wpływać na przebieg ciąży? Z góry dziękuję za chęć udzielenia informacji

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Przodopochylenie macicy jest prawidłowym ułożeniem macicy. Przepuklina kręgosłupa może powodować ból kręgosłupa.
Pozdrawiam