Wprowadzanie nowych dań do diety 5-miesięcznego dziecka

Witam, mam pytanie dotyczące rozszerzania diety niemowlakòw. Dlaczego dzieciom karmionym piersią wprowadza sie produkty pozniej niz dzieciom karmionym mlekiem modyfikowanym? Czy zaszkodzi to mojej corce jesli pare produktów sprobuje w 5 m-cu (karmie piersia)? Z gory bardzo dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zgodnie z zaleceniami pediatry i zgodnie z tym, że karmi Pani piersią.