Wprowadzenie leku Latuda na polski rynek

Witam. Mam pytanie odnośnie leku LATUDA (Lurasidonum). Dzwoniłem do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem kiedy będzie ten lek. No i powiedzieli mi że ma ten lek wszelkie rejestracje i wszystko zależy od koncernu Takeda który rozprowadza lek. Dzwoniłem tam i powiedzieli mi że nie ma w internecie żadnej notatki o wprowadzeniu tego leku. Nie wiem co mam zrobić aby dowiedzieć się kiedy on będzie w aptekach. Pytałem przecież u żródła, ale może ktoś wie jak inaczej się dowiedzieć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję ponowny kontakt z firmą Takeda. Tylko oni będą w stanie odpowiedzieć na pytanie kiedy wprowadzą lej na rynek polski.