Jak wprowadzić tlen i nawilżenie organizmu?

W jaki sposób powiedzieć rodzicom aby nie przeklinali i nie krytykowali i powiedzieć im aby wprowadzili dietę bo jak im mówię wprost to nic nie mogę zrobić? nie chcą zapisać się na terapie. Poza tym chciałbym się dowiedzieć jak wprowadzić tlen,nawilżenie organizmu,redukcję stresu,oczyszczenie z toksyn naszego organizmu?, zapomniałbym jak wychodzić gdzieś z rodzicami? i zmusić do treningu?. dziękuje

witam,
obawiam się że nie zmusi Pan rodziców do niczego, czego oni nie chcą robić.
Jeżeli sami nie chcą wprowadzać zmian to może być ciężko.,
Może Pan zaproponować spacer rodzinny (też forma wysiłku i rekreacji), basen, kręgle oraz samodzielnie przygotować obiad dla nich.