Możliwość wprowadzenia miodu do diety podczas karmienia piersią

witam, karmię piersią, synek ma 2,5 miesiąca. czy mogę już zacząć wprowadzać miód do swojej diety? przed porodem jadłam co najmniej 2 łyżeczki miodu dziennie i chciałabym wrócić do tego zwyczaju. dodam, że syn nie ma żadnej alergii pokarmowej, nie jest też z grupy zwiększonego ryzyka wystąpienia alergii pokarmowej. dziękuję za odpowiedź

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

może Pani wprowadzić miód, na początku jedną łyżeczkę, jeżeli wszystko będzie w porządku można zwiększyć ilość.

Pozdrawiam

Witam,

może Pani zacząć wprowadzać miód do diety ale na początku odrobinę i obserwować dziecko. Następnie stopniowo zwiększać ilości.
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk