Najzdrowsze sposoby na oczyszczenie organizmu

Czy picie 3 litrow wody to najlepszy i njzdrowszy sposób na oczyszczenie orgnizmu

w celu oczyszczania organizmu można sobie zrobić przez 2 tygodnie dietę warzywno-owocową, pijąc dużo wody np. z cytryną
najlepiej jest jednak skontaktować się z dietetykiem, aby przeprowadził nas przez ten proces prawidłowo, ważne jest również wychodzenie z takiej diety i stopniowe wprowadzanie poszczególnych grup produktów,
pozdrawiam