Wrażenie ciśnienia z tyłu, szumy, wypadanie włosów

Mam problem z wypadaniem wlosow biore zelazo bo z badania krwi troche jest malo 10 a przedzial byl 11 takze nie wiem czy to to czy moje bole glowy i stres jest to okropne bo boje sie szczotki .w mojej glowie tez sie dzieka rzeczy bo glowa mnie boli mam wrazenie cisnienia z tylu i te szumy czy to jest powod tego prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.