Wrażenie napiętej szyi i karku a garbienie

Witam.Od dawna się garbię,Barki do przodu,glowa do przodu,okragle plecy.Ale jak probuje sie wyprostowac to mam wrazenie strasznie napietej szyi,karku,i do tego po jakims czasie zakwasy.Kiedy plecy sie przyzwyczaja do takiej postawy?

Witam,
plecy mogą się nie przyzwyczaić do takiej postawy. Nie jest ona fizjologiczna. Utrzymuje Pan mięśnie pleców w stałym napięciu co generuje przewlekły zespół powięziowo - mięśniowy. Wymaga pan badania lekarskiego, diagnostyki i leczenia, które początkowe będzie zachowawcze.