Wrażliwość sutków u mężczyzny

Witam, mam na imię Robert, mam 42 lata. Jestem mężczyzną o słusznej budowie ciała a zatem posiadam trochę biustu. Chodzi mi o to, że mój biust jest bardzo ale to bardzo wrażliwy - nie tylko sutki ale cały biust. Czy to normalne u mężczyzny? Czy raczej powinienem zbadać poziom hormonów płciowych? Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wrażliwość tych okolic to sprawa indywidualna, jakieś inne objawy? być może ma Pan gienkomastię, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam