Wrodzone zapalenie płuc a dalsze konsekwencje

Witam mam pytanie dotyczace mojej 2 letniej corki. Urodzilam ja przez cc. Dobre po urodzeniu trafila do drugiego szpitala z wrodzonym zapaleniem pluc. Od tamtej pory miala 15 razy zapalenie oskrzeli i 3 razy zapalenie pluc. Teraz obawiam sie atopowej skory. Mamy pytanie jakie moglabym wykonac badania aby dowiedziec sie przyczyn tych chorob. Dziecko nie chodzi do zlobka ale ma swinke morska czy moze ona uczylac.??

Lek. Tomasz Budlewski

świnka może uczulac. Proponuje udać się do lekarza alergologa lub immunologa klinicznego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.