Wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego i poluzowanie panewki po wszczepieniu endoprotezy

Witam. Miałam wrodzone z wichniecie stawu biodrowego w 2009 roku miała wszczepienia endoproteze.mija 6 lat i okazało się ze panewka się poluzowała wizytę mam za parę dni proszę mi napisac co będę miała w takim przypadku robione na nowo będę operowana czy inaczej można sobie z tym poradzić . Czemu mogła mi się poluzowała taka panewka ?

Szanowna Pani,
Przy stwierdzonym obluzowaniu jednego z elementów endoprotezy stawu biodrowego wymaga Pani ponownej operacji stawu biodrowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu