Wrodzony przerost nadnerczy u 43-letniej kobiety

Witam, poszukuje wybitnego endokrynologa w Wwie, ktory specjalizuje sie w WPN late-onset. Od 8 lat lecze sie zagranica (jezdze na kontrole roczne), bo nie znalazlam w Wwie dobrego lekarza zajmujacego sie ta dziedzina. Kiedy szukam na internecie, wyskakuja specjalisci pediatrzy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalistów, którzy pracują w uniwersyteckiej klinice endokrynologii.