Wskazania do stosowania Accard u chorej na Hashimoto

Witam, mam 36lat. Wykryto Hashimoto (6miesięcy). Brałam Accard po którym się źle czułam odstawiłam go od tygodniu.biorę Euthyroxu 1/2 25.TSH FT3 i FT4 w normię.Jestem zmęczona i zimno mi jest. mam stan podgorączkowy od 2 miesięcy (37,1). Ostatnie badania sa wszystkie w normie poza PLT 418 k/ul (norma do 400), i MPV 8,8 fl (norma od 9 do 13) ob mam w normie ale po 2 godzin skaka mi na 30nm (norma do 20). Czy powinnam brac ten accard ? Bo faktycznie płytki sa wysokie ? Dziekuje

Czegoś tu nie rozumiem! Jeśli ma Pani rozpoznaną ch. Hashimoto pół roku temu, to dlaczego leczona jest dopiero od tygodnia? Hormony tarczycy mogą być w normie, do rozpoznanie potrzebne są przeciwciała i usg. Co za dziwne, przestarzałe laboratorium zrobiło badania - OB od 30 lat odczytuje się tylko po godzinie! Międzynarodowa norma OB dla kobiet to 12mm. Od 2 miesięcy ma Pani stan podgorączkowy - z jakiej przyczyny? W takim stanie liczba płytek może być podwyższona. Kto Pani zlecił stosowanie Acardu - kardiolog? Stosuje Pani vit.D3, probiotyki? Więcej pytań jak odpowiedzi!