Współżycie a możliwość ciąży

Witam! Mam takie pytanie, jeżeli mój okres trwał 6 dni i 2 dni po okresie uprawiałam seks z chłopakiem, który skończył we mnie, to czy jak duże jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży? Natomiast dziś (26.06) po raz kolejny uprawiałam seks z chłopakiem, który również skończył we mnie. Obliczałam, że mniej więcej wczoraj lub dziś powinnam dostać dni płodne, czy to, że dwa razy skończył we mnie w żaden sposób nie zaszkodzi dziecku, jeżeli będę w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunki nie zaszkodzą dziecku jeżeli będzie Pani w ciąży. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje zwłaszcza w przypadku drugiego zbliżenia tj. 26.06.