Współżycie bez zabezpieczenia i ból jajników

jakis czas temu ok tyg wspołzyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia wyszlo ze moge miec dni plodne stosunek byl w czwartek a nastepnie w sobote, od tego czasu minal tydz a mnie coraz bardziej zaczynaja bolec jajniki i mam bóle pleców z tyłu... zrobilam test z ciekawosci i wyszedl negatywny ... ale czy jest szansa ze to jakies obajawy zaplodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest zbyt wcześnie na wykonywanie testów ciążowych. Ich wyniki są niewiarygodne i niediagnostyczne.
Test ciążowy należy wykonać nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki.
Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje, jednak na występowanie objawów jest jeszcze dość wcześnie.