Współżycie po siedmiodniowej przerwie, w dniu wzięcia pierwszej tabletki z nowego opakowania

Witam. Współżyłam po siedmiodniowej przerwie w dniu wzięcia pierwszej tabletki z nowego opakowania. Stosunek miał miejsce jakieś trzy godziny przed zażyciem tabletki, które odbyło się planowo (tak jak zwykle o 22). Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Wszystkie tabletki z poprzedniego opakowania zażywałam regularnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Ochronna powinna być zachowana. Proszę jednak pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.