Współżycie z zabezpieczeniem a możliwość ciąży

Witam, współżyłam z chłopakiem 7 dni temu. Jako zabezpiecznie uzyłam globulki patentex oval n, a partner prezerwatywy. Dodatkowo do wytrysku doszło poza pochwą i w prezerwatywie. Od kilku dni odczuwam jednak bóle podbrzusza, czy mogę być w ciązy ?Kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy? Dziękuję za odpowiedź

Witam. Ciąża w tym przypadku jest mało prawdopodbna. Opisane objawy mogą być wynikiem zbliżającej się menstruacji, wahań poziomu hormonów czy infekcji. Test daje miarodajne wyniki po około 10 dniach od stosunku.