Współżyłam podczas okresu bez zabezpieczenia. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam!
Mam 19 lat, miesiączkuję nieregularnie, ostatnią miesiączkę miałam 17 września, od tamtej pory kolejnej nie dostałam, lecz wczoraj przez jakąś chwilę miałam dziwne plamienie jasnobrązowe... Dzisiaj to samo, a później kilka kropel krwi...
Współżyłam z chłopakiem 19 września podczas okresu bez zabezpieczenia. Czy mogło wtedy dojść do zapłodnienia? Od jakiegoś czasu jestem osłabiona, kręci mi się w głowie i pobolewa mnie podbrzusze.
Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie, proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,
Jeżeli stosunek płciowy odbył się bez zabezpieczenia, istnieje możliwość zajścia w ciążę. Ze względu na to, że odbył się on w 2 dniu cyklu, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Jednak dla wyjaśnienia sytuacji należy wykonać test ciążowy.
Innymi przyczynami braku miesiączki poza ciążą mogą być np. odchudzanie, duży wysiłek fizyczny lub stres. Gdyby miesiączka się nie pojawiła, konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam