Wstawienie sztucznej soczewki a praca fizyczna

czy po wymianie oleju woku iwstawieniu stucznej soczewki moge pracowac na budowie fizycznie

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zależy to od przyczyny wykonania w/w zabiegów. Przede wszystkim należy skontaktować się z odpowiedzialnym za leczenie okulistą. Z reguły przez min. 4 tygodnie nie zaleca się wykonywania wysiłku fizycznego i przebywania w zakurzonych pomieszczeniach.