Zabieg zaćmy i wstawienie soczewki

witam Panią Doktor 23 sierpnia 2016 miałem zabieg zaćmy i wstawieniu soczewki -5 doioprii na drugi dzień po zabiegu widziałem dobrze na tablicy okulistycznej wszystkie rzędy liter po miesiącu widze słabiej nie wyraźnie byłem na kontroli i nie mogłem przeczytać niektórych znaków a oklulista twierdzi ze oko się dobrze goi.Widziałem przez okno z odległości 20metrów swoja tablice rejestaracyjna na samochodzie teraz widze gorzej na operowane oko proszę co mi poradzić z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza okulisty ponownie. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.