Zabieg usunięcia zaćmy i YAG

Witam jestem po operacji zaćmy 3 miesiące.Mam mieć robiony YAG co to jest?czy soczewka ta wszczepiona nie wypadnie po tym?proszę o odpowiedz

Witam.Yag laser ma na celu zrobienie małej dziurki w tylnej torebce soczewki celem poprawy ostrości wzroku u Pani.jest Pani młoda dlatego takie powiklanie powstało. .Yag laser robimy pi 6 mcach po operacji. Pozdrawiam serdecznie