Wstrząs anafilaktyczny po podaniu Zinacefu

Mam 50 lat trzy lata temu dostałam wstrząsu anafilaktycznego po podaniu dożynym 1 cm zinacefu , od tamtej poru dostaje objawy anafilaksji na NLPZ, nawet po zazyciu 1 tabl. APAPu, uczulam się po kolei na kazdy antybiotyk, którego jest konieczność podania, praktycznie nie ma mnie juz czym leczyć przy infekcjach, a choruję bardzo często, co może być przyczyną mojej dolegliwości i gdzie mogę się udać w celu zdiagnozowania mnie, czy jest to proces odwracalny?Jestem załamana i bardzo proszę o pomoc

W przypadku uczuleń na leki nie ma możliwości leczenia tego problemu. Stosuje się po prostu niepodawanie ich i szukanie leczenia zastępczego/optymalnego, które nie powoduje uczulenia.