Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mógł to być wstrząs anafilaktyczny?

Dzien dobry, lat 53.Gdy bylem mlodym chlopcem czesto chorowalem na angine i przyjmowalem kazdego roku zastrzyki peniciliny. Po ostatnim zastrzyku stracilem rownowage,upadlem na podloge,zawroty glowy,wszystko wirowalo,caly czas nawet gdy mialem zamkniete oczy,glosny szum w uszach calkowite zachwianie rownowagi.Przeszlo po okolo 30 minutach i nigdy sie nie powtorzylo z wyjatkiem zadkich szumow w uszach. Mogl byc to wstrzas anafilaktyczny?Uczulenie na peniciline?Czy bede mogl sie zaszczepic na covid? Prosze o porade.Pozdrawiam 
MĘŻCZYZNA, 53 LAT 3 miesiące temu

Skuteczność balonikowania zatok

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jaka jest skuteczność tego zabiegu.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy