Wstrząs septyczny po laparoskopii

po operacji laparaskopowej usunięcia kameni leżałam w szpitalu tydzień w ciagu tego tygodnia drenami leciała krew i bolało w 7 dobie pooperacyjnej wystapiły wymioty biegunka gorączko rano miałam robioną operację cały czas leżałam w szpitalu w środku były krwiaki podczas operacji byłam 2 razy reanimowaną wystąpił wstrząs septyczny i sepsa leżałam miesiąc w szpitalu w tym 5 dni oiom co mogło być powodem zakażenia

myslę, że był Pani poinforemowana przed operacja,jakie jest ryzyko tej, Każda operacja zwiazana jest z ryzykiem powikłań zapalnych i krwawieniem, przyczyny zwykle trudno jest ustalic, ponieważ cały wysiłek jest nastawiony na unikniecie tychże