Wstrząśnienie siatkówki a uprawianie sportu

W poniedziałek 31 sierpnia rozpoznano u mnie wstrząśnienie siatkówki, zażywałem następujące leki przez ten okres: Metypred, Dexamytrex, Tropicamidum 1% czy od jutro mogę rozpocząć ponowne uprawianie sportu ?

Witam. wstrząśnienie siatkówki utrzymuje się około tygodnia. Jest reakcją podobną do wstrząśnienia mózgu.Odradzam za szybki powrót do treningów. Moich pacjentów sprawdzam po 7 dniach,czyli drugi raz/ siatkówkę/ i jeżeli nic się nie dzieje ,nie ma dziury ani blizny to wracają do pracy/ szkoły.Treningi po 2-3 tyg. Pozdrawiam