Wszczepienie implantów międzykręgowych a zawroty głowy

Witam, mój mąż (60 lat) miał przeprowadzoną 4 dni temu operację. Wstawiono mu dwa implanty pomiędzy kręgi szyjne 6-7. Wyczyszczono resztę starego kręgu i wstawiono implanty. Nie ma zaleceń noszenia kołnierza. Minęły bóle szyi, ręki. Lekarz mówił, że przez ponad rok był duży ucisk na nerwy i dlatego nadal palce są odrętwiałe i nie ma siły w dłoni. Pytanie dotyczy jednak zawrotów głowy. Od dnia operacji do dziś (od poniedziałku, dziś mamy czwartek), ma zawroty głowy. Gdy chodzi, nagle "rzuca"nim.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest wykonanie konsultacji lekarza neurologa.