Wszczepienie nowej soczewki i przyklejenie siatkówki a powrót do pracy

zapytanie, moj maz mial wczoraj operacje wszczepienia nowej soczewki i operacje przyklejenia siatkowki, ma wstrzykniety olej, i chce sie dowiedziec kiedy bedzie mogl zaczac prace fizyczna. Za odpowiedz z gory dziekuje

Witam.
Po całkowitym zakończeniu procesu leczniczego pacjent będzie mógł wrócić do pracy , jednak o tym decyduje lekarz prowadzący.
Pozdrawiam