Wszczepienie soczewki po witrektomii

Mam pytanie jestem po operacji witrektoni, ale jeszcze nie mam wszczepionej soczewki, odklejenie siatkowki bylo spowodowane urazem z dziecinstwa, czy kiedykolwiek bede mogla wrocic do pracy fizycznej, drugie oko mam zdrowe, za odpowiedz z gory dziekuje.

Aleksander Ropielewski

Mam za mało danych odnośnie stanu oka oraz pracy fizycznej o jakiej Pani mówi, dlatego nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie.