Wybór kremu do suchej cery skłonnej do wyprysków

Mam 24 lata i Szukam kremu do twarzy z apteki jednak jest bardzo duży wybór. Mam cerę skłonna do wyprysków. Skóra na twarzy jest sucha wydaje mi sie ze to od klimatyzacji ale nie jestem pewny. Szukam także kremu do rak gdyż są bardzo suche a w pracy robią sie białe takie całkowicie wysuszone. Bardzo prosze o pomoc. Bardzo bym prosił o podanie nazwy kremów. Jestem mężczyzna jednak jak sie dowiedziałem to nie muszę używać kremów dedykowanych tylko dla mężczyzn.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję stosowanie kremów na bazie mocznika, które przyspieszają łuszczenie się sóry i tym samym zapobiegają wypryskom, a dodatkowo wzmacniają barierą ochronną skóry. Np. produkty firmy SVR lub oilatum.