Kosmetyka cery mieszanej

Witam, mam cerę mieszaną, moim największym problemem jest czoło. Używam kremu regulującego wydzielanie sebum, żelu do mycia twarzy do cery mieszanej, a także płynu micelarnego do skóry wrażliwej. Myślałam o kupnie peelingu, maseczki i kremu na noc. Jednak w tej chwili na rynku jest taki wybór, że ciężko się połapać które produkty mogą pomóc a które zaszkodzić. Czy można byłoby prosić o podanie przykładowych produktów. Będę wdzięczna za odpowiedź

Witam proszę odstawić krem regulujący pracę gruczołów łojowych, przy dłuższym stosowaniu przesuszy on skórę. Polecam udać się na dermokonsultację do apteki , dobiorą Pani odpowiednie preparaty. Warto też raz w tygodniu wykonać peeling enzymatyczny lub skorzystać z peelingu w gabinecie medycyny estetycznej.

Witam,

niestety bez dokładnej analizy skóry w gabinecie - jej dotknięcia, zbadania - nie będę w stanie polecić kosmetyku - jest to niemożliwe.

Z poważaniem
Agnieszka Gomolińska