Wybór momentu odstawienia plastrów antykoncepcyjnych EVRA a pojawienie się menstruacji

WITAM , STOSUJE PLASTRY EVRA, CHCE JE JEDNKA ODSTAWIC ...I W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTNIE, W JAKIM MOMENCIE TO NAJLEPIEJ ZROBIC?..NIE NAKLEJAC 1,2 CZY 3 PLASTRA?....I KIEDY SPODZIEWAC SIE MENSTRUACJI? Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.

Plastry należy odstawić najlepiej po zakończeniu opakowania a miesiączka powinna pojawić się w ciągu kilku dni w takim samym trybie jak przy stosowaniu plastrów. Nie naklejenie 1, 2 czy 3 plastrów może jedynie przyśpieszyć miesiączkę.