Wybór soczewek zastosowanych w operacjach okulistycznych

Mam w jednym oku wszczepioną soczewkę Rayner model 920H Aspheric. Mam pytanie : czy w drugim oku powinna być soczewka tej samej firmy ? Zadaję to pytanie ponieważ uzyskane wyjaśnienia nie są jednoznaczne.

Aleksander Ropielewski

Zależy to od wielu czynników i soczewki jakie bierze Pani pod uwagę. Nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie nie majac pełnego wgladu w Pani historię leczenia.